ظاهرا سرم صورت می‌تواند به مقابله با تعدادی از مشکلات پوستی کمک کند. ما در این مطلب به کمک متخصصان پوست و کارشناسان زیبایی به شما خواهیم گفت که چرا افزودن این محصول قدرتمند به روال زیبایی شما واقعا ارزش دارد.

 

سرم صورت چیست؟

اگر اهل مراقبت از پوست خود باشید، یکی از محصولاتی که احتمالا به شما توصیه شده که در روتین مراقبت پوست خود بگنجانید، سرم صورت است. سرم صورت محصولی است که آن را بعد از استفاده از شوینده‌های صورت و بعد از تمیز کردن پوست از انواع آلودگی‌ها استفاده می‌کنند.

سرم صورت یک محصول آرایشی است که وظیفه‌ی تامین مواد مغذی لازم پوست را بر عهده دارد. بسته به نوع محصولی که می‌خرید این مواد مغذی می‌تواند متفاوت باشد. سرم‌ها در واقع محصولات بهداشتی مخصوص پوست هستند که مقدار قابل توجهی از یک ماده مغذی خاص را برای پوست تامین می‌کنند.

نحوه استفاده از سرم صورت

پوست افراد با یکدیگر متفاوت است اما شما به‌طور متوسط باید حدود ۷ هفته صبر کنید تا ببینید پوست شما به یک سرم جدید چه واکنشی نشان می‌دهد. بسته به سرم مصرفی و وضعیت فعلی پوست شما ممکن است فقط در عرض چند روز بتوانید نتایج اولیه را مشاهده کنید، مثلا پوست شما کمی هیدراته‌تر می‌شود. همچنین برای دستیابی به بهترین نتایج باید سرم را روزی ۲ بار روی تمام صورت و گردن خود بمالید، یک دفعه در صبح و یک دفعه در شب قبل از استفاده از مرطوب‌کننده.

از چه سرمی باید استفاده کنید؟

سرم‌های ضدپیری

این سرم‌ها با فراهم کردن ترکیبات ضدپیری ضروری با ظهور خطوط ریز و چین‌وچروک‌ها مقابله می‌کنند و از این طریق روند پیری را کند می‌سازند. سرم‌های ضدپیری برای تمام انواع پوست‌ها مفید هستند و شما می‌توانید از جوانی استفاده از آن‌ها را آغاز کنید.

سرم‌های آنتی‌اکسیدان

این سرم‌ها به محافظت از پوست شما در برابر رادیکال‌های آزاد که هر روز در معرض آن‌ها قرار می‌گیرید، کمک می‌کنند. همچنین آن‌ها در جلوگیری از بروز خطوط ریز و سایر علائم مشهود پیری نیز مفید هستند. از آنجایی که ما به‌طور مرتب در معرض رادیکال‌های آزاد قرار می‌گیریم، سرم‌های آنتی‌اکسیدان برای تمام انواع پوست‌ها ایده‌آل هستند.

 

سرم‌های آبرسان از انواع سرم صورت

سرم‌های آبرسان همانطور که از نام آن‌ها پیدا است، با رساندن رطوبت بیشتر به پوست باعث افزایش تاثیر کرم مرطوب‌کننده شبانه شما می‌شوند. پوست‌های خشک، کاندیدهای خوبی برای استفاده از یک سرم آبرسان هستند اما پوست‌های چرب نیز می‌توانند از مقداری آبرسانی هدفمند سود ببرند.

سرم‌های اصلاح‌کننده رنگ

این سرم‌ها چند کار انجام می‌دهند و می‌توانند مشکلات پوستی مانند ملانین، منافذ بزرگ‌شده و خطوط ریز را هدف بگیرند. افرادی که به‌دنبال یکنواخت کردن تون پوست خود یا برطرف کردن لکه‌های تیره هستند، کاندیدهای ایده‌آلی برای استفاده از سرم‌های اصلاح‌کننده رنگ می‌باشند. از سویی دیگر سرم‌های جوان‌کننده و لایه‌بردار پوست برای افرادی که خواهان صاف کردن پوست و به حداقل‌رساندن منافذ هستند، مناسب است.

 

امیدوارم از مطلب امروزمون استفاده کرده باشید.

 

با ثبت درخواست آنلاین از طریق سایت از تخفیف بهرمند شوید